Tolga Akış Kimdir?

Tolga Akış, son yıllarda en çok ismi duyulan ve magazin haberlerinde de sıklıkla rastladığımız yüzlerden birisidir. Birbirinden farklı alanlarda başarılı olan Tolga Akış, son yıllarda en çok magazinel yönü ile kamuoyunda yer almaktadır.

Dijital bir platformun  da sahibi olan Akış, bu türlü başarılarından ziyade, Zeynep Bastık ile olan birlikteliği ile gündeme gelmiştir. Çok yakın arkadaş ve iş ortaklığı da bulunan ikili uzun yıllar bir arada yaşamıştır. Bu fikir ve gönül birlikteliğini de  2021 yılında nikah masasına taşımıştır. İkili birbirleri için her yönden ortak pek çok noktaları olduğunu belirtmesine rağmen, boşanma kararı almıştı. Evliliklerinin üzerinden bir sene geçmeden alınan bu karar sonrası yaptıkları demeçlerde de dostluklarının devam edeceğini her fırsatta belirtmişlerdir. Evliliklerinin üzerinden yaklaşık bir sene geçtikten sonra 2022 yılının Temmuz ayında da boşandılar.

İş Hayatında Hızlı Yükseliş

Tolga Akış, iş hayatında da hızla yükselen karakterler arasında yerini almıştır. Aslen Bursalı olan Akış, İstanbul Üniversitesi İşletme mezunudur. Okul hayatının ardından farklı sektörlerde çalışan Tolga Akış, menajerlik ve ajans deneyiminin ardından, 2017 yılında dijital bir platformun da kuruculuğunu yaptı.

İş hayatında başarılı ve çalışkan olan Akış, uzun yıllar da Zeynep Bastık’ın menajerliğini yapmıştır. İş yaşamındaki uyum ve ortak hedeflerini evliliğe de taşıyan çift, maalesef aynı uyumu evliliklerinde gösterememiştir.

1984 doğumlu olan iş insanı genç yaşında hızlı şekilde yükseliş yapan kişilerin başında gelir. Genç yaşlarından itibaren prodüksiyon işleri ile de uğraşan Tolga Akış, emin adımlarla kariyerinde ilerlemektedir.

Zeynep Bastık İle Gündeme Gelmesi

İş hayatı ve özel hayatı ile gündeme gelen Tolga Akış, Jeton isimli platformu devrettikten sonra 2017 yılında Hypers New Media’yı kurarak ses getirmeye devam etmiştir. Zeynep Bastık ile iş yaşamındaki ortak hedefleri, ayrılmalarına rağmen devam etmektedir. Çok yakın iki arkadaş ve dost kalan ikili, görsel basın ve medyada ses getirmeye devam edecektir.

Tolga Akış’ın küçük yaşlarda iş hayatına girmesi, başarılı olmasında da büyük etkendir. 2005 yılında genç yaşlarında Rock and Coke Festivali’nde de görev almıştır.

Paylaş:

İlginizi Çekebilir: