Bizimle iletişime geçin

Bu videoda evlat edinme ve koruyucu aile hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

Evlat edinme; isminden de anlaşılacağı üzere kişilerin kendi soyundan olmayan çocukları kendi evladı gibi kabul etmesi anlamına gelir. Koruyucu ailelik ise aynı şekilde bir çocuğa koruyuculuk etmek ve onun bakımlarını üstlenmektir.

 

BİLGİ

Son dakika deprem haberleri AFAD – Kandilli | İzmir’de deprem mi oldu, nerede deprem oldu?

Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesine göre sorguluyor. Sabah saatlerinde Ege’de meydana gelen depremin ardından son dakika bilgisine göre İzmir’de deprem oldu. İşte son dakika deprem haberleri…

Deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Bulundukları bölgede en son ne zaman deprem olduğunu araştıran vatandaşlar Kandilli ve AFAD tarafından yayınlanan son depremler listesini inceliyorlar. Son depremler listesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen tüm depremleri listeliyor. Peki, 4 Aralık 2020 tarihinde nerede deprem oldu?

4 ARALIK SON DAKİKA SON DEPREMLER

İZMİR’DE DEPREM

Gelen bir son dakika haberine göre; İzmir’de 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

EGE’DE DEPRE

Bugün saat 07.26’da merkez üssü Ege Denizi olan bir deprem meydana geldi.

AFAD tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre, 3.6 büyüklüğündeki deprem 11.79 km derinlikte meydana geldi.

Okumaya devam et

BİLGİ

Olmasa da Yaşamaya Devem Edeceğimiz Yedi Organ

İnsan vücudunun işleyişi bilim insanlarını asırlar boyunca şaşırttı. Geliştirilen yeni teknolojiler, ilaçlar ve yöntemler ile vücudumuz artık eskisinden daha da dayanıklı bir hal aldı.

Okumaya devam et

BİLGİ

Hafta sonu marketler açık mı? Marketlerin çalışma saatleri…

Hafta sonu marketler açık mı? Marketlerin çalışma saatleri…

Hafta sonu marketler açık mı? Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında marketler açık mı?

Marketlerin çalışma saatleri… Marketler kaça kadar açık olacak? Ayrıntılar haberimizde…

İçişleri Bakanlığı, 81 ilin valiliğine “Sokağa Çıkma Kısıtlamaları” ve “Yeni Kısıtlama ve Tedbirler” konulu genelge gönderdi.

“Sokağa Çıkma Kısıtlamaları” genelgesinin detayları

Sokağa çıkma kısıtlaması süresince üretim, imalat, tedarik ve lojistik zincirlerinin aksamaması, sağlık, tarım ve orman faaliyetlerinin sürekliliğini sağlamak amacıyla belirlenen yerler ve kişiler kısıtlamadan muaf tutulacak.

Hafta sonu marketler açık mı?

Cumartesi ve pazar günleri market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek.

Vatandaşlar (65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altında bulunanlar hariç) zorunlu ihtiyaçlarının karşılanması ile sınırlı olmak ve araç kullanmamak şartıyla (engelli vatandaşlar hariç) ikametlerine en yakın market, bakkal, manav, kasaplara ve kuruyemişçilere gidip gelebilecek.

Aynı saatler arasında market, bakkal, manav, kasap, kuruyemişçiler ve online sipariş firmaları evlere/adrese servis şeklinde de satış yapabilecek.

Okumaya devam et

Trendler