Erşan Kuneri Kimdir?

Dijital platform Netflix’de ilk bölümü yayınlanan Erşan Kuner yayınlandıktan sonra izleyicinin merak ettiği bir karakter oldu. 13 Mayısta yayınlanan bölümü ile dikkat çekmeyi başaran Erkan Kuner karakterinin gerçekte var olup olmadığı bilgileri Erşan Kuner kimdir sorusu konuların başında yer alıyor. İlgi çekici bir konu ve oyuncuları ile dikkat çeken dizide başarılı komedyen Cem Yılmaz oynuyor. Erşan Kuneri karakterini canlandıran Cem Yılmaz bu karakterle dikkat çekmeyi başarırken dizinin başarılı oyuncu kadrosu da dikkat çekmekte. Erşan Kuneri kimdir sorusunun merak edilen yanıtları aşağıda sıralanmıştır.

Erşan Kuneri Gerçek Karakter mi?

2014 yılında G.O.R.A filminde bir karakter olan Erşan Kuner kurgusal bir karakterdir. Bu karakter erotik film yönetmeni ve yapımcısı olarak senaryoya işlenmiştir ve tanınmıştır. Komedi film sektöründe adından dan sıklıkla söz ettiren Cem Yılmaz’ın hayat verdiği karateler yıllar sonra tekrar gündeme gelmiştir. G.O.R.A. filminde kısa bir süre rol verilen karaktere özel bir dizi senaryo yazılmıştır. Şimdilerde Netflix isimli dizi film platformunda dizinin bölümleri yer almaktadır.

Erşan Kuneri Dizisinin Konusu ve Oyuncuları

Cem Yılmaz’ın beğenilen filmlerinden G.O.R.A ile Arif V 216 filminde ortaya çıkan karakterlerden olan Erşan Kuner karakteri 1975 ila 1978 macerasına dayanan bir filmdir.8 bölüm olarak yayınlanacak dizide birçok sevilen isimde rol almıştır.  Erşan Kuneri filminde kimler oynuyor diye bakıldığında birçok ünlü isim sayılır. Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Bülent Şakrak, Zafer Alagöz, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Merve Dizdar, Çağlar Çorumlu dizide çeşitli karakterlere hayat veren oyunculardır. Senaryosunu ve oyunculuğunu yaptığı filmde Erşan Kuneri karakterini canlandıran Cem Yılmaz, diziyi 13 Mayıs günü Netflix de yayınlanmıştır.

Erşan Kuneri Büyük İlgi Gördü 

Kısa sürede Netflix’te üst sıralara yerleşen dizi CemYılmazın tarzını ve komedisini seven seyircileri oldukça memnun etmiştir. Diğer filmlerde kısa süreli yer verilen Erşan Kuneri karakterini 8 bölümlük bir dizide izlemek, karakteri beğenen herkesin hoşuna gitmiştir. Dizinin her bir bölümünde farklı bir konu işlenmiştir. Bu yüzden her bir bölümü film tadında seyircilere sunulur. Kimi insanlar tarafında çok beğenilen kimi insanlar tarafında eleştirilen dizi kısa sürede yoğun bir ilgi görmeyi başarmıştır.

Paylaş:

İlginizi Çekebilir: