Baba Vanga ve Nostradamus’un 2022 Kehanetleri

Farklı yıllara ait bulunduğu kehanetleri günden güne gerçekleşen ünlü kahinler Baba Vanga ve Nostradamus’un kim olduğu ve 2022 yılına ait hangi kehanetlerde bulundukları birçok kişi tarafından merak edilmektedir.  Yazının devamında bu iki kâhin hakkında bilgiler ve 2022 kehanetleri yer almaktadır.

Baba Vanga Kimdir? Nostradamus Kimdir?

Yaptığı kehanetlerle tüm dünyaya nam salan Baba Vanga kimdir sorusuna yanıt arandığında; asıl adı Vangelia Pandeva Dimitrova olduğu, 31 Ocak 1911 yılında Osmanlı Devleti-Ustrumca’da yani günümüzün Kuzey Makedonya’sında doğmuş olduğu bilgisine ulaşılmaktadır. Evlendikten sonra Vangelia Gushterova adıyla bilinen kâhin, Bulgaristan’da Kozhuh Dağları’nda, Yer Rupite bölgesinde yaşamış; kör, mistik ve duru görüş özelliklerine sahip bir bitki uzmanıdır.

Baba Vanga, 11 Ağustos 1996’da meme kanserinden dolayı hayatını kaybetmiştir. Baba Vanga gibi ünü tüm dünyaya yayılan bir başka kahin Nostradamus’tur. Nostradamus kimdir sorusuna yanıt arandığında; asıl adının Michel de Nostredame olduğu ve kaynaklarda yer alan farklı bilgiler doğrultusunda 14 Aralık ya da 21 Aralık 1503 yılında Fransa-Provence’de doğmuş bir Fransız hekim, eczacı, kâhin ve astrolog olduğu bilgisine ulaşılmaktadır.

Baba Vanga’nın 2022 Yılı Kehanetleri

Daha önce yaptığı birçok kehaneti tutan Baba Vanga’nın 2022 yılı kehanetleri oldukça dikkat çekmektedir. Baba Vanga’nın 2022 yılında gerçekleşmesini öngördüğü olaylar; Doğal afetlerde artış yaşanacak, Avustralya ile birlikte birkaç Asya ülkesinde yoğun sel felaketlerinin yaşanacak, Sibirya’da ölümcül bir virüsün keşfedilecek ve virüs hızla yayılıp kontrolden çıkacak, dünya üzerinde birçok şehirde içme suyu kıtlığı yaşanacak, birçok devlet yeni kaynaklar bulmak için çözüm arayacak.

Dünya’da yaşam arayışı için Uzaylılar tarafından göktaşı gönderilecek, dünyanın en sıcak kalabalık ülkelerinden biri olan Hindistan’da sıcaklık 50 dereceyi aşacak ve tarlaları çekirge vb. canlılar istila edecek, yaşanan felaketlerin ardından Hindistan’da kıtlık yaşanacak, birçok insan teknoloji sarmalı içine girecek ve sanal hayat ile gerçek hayat birbirine karışacak olarak sıralanabilir.

Nostradamus’un 2022 Yılı Kehanetleri

Önceki yıllara ait kehanetleri tutan Nostradamus’un 2022 yılı kehanetleri yer alan olaylar; 3. Dünya Savaşı çıkacak ve bu savaş Avrupa’yı yakından ilgilendirecek, buğday maliyeti oldukça yükselecek, iklim değişiklikleri daha da kötüleşecek ve yükselen sıcaklıklar denizdeki balıkları yarı pişmiş hale getirecek, ilk karakter aniden ölecek ve krallığa başkası gelecek şeklinde sıralanabilir.

Paylaş:

İlginizi Çekebilir: